0

نبشی پله آلومینیومی AF-301

10 / 10
از 3 کاربر

Anti Slip Stair Nose

تجهیزات ایمنی >> نبشی پله >>
کد کالا : AF-301
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

نبشی پله آلومینیومی از جمله صفحات ضد لغزنده قوی به شمار می آید که با روکش لاستیکی مقاوم خود گزینه مناسبی برای محیط های خارجی یا داخلی و شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب محسوب می شود.

بررسی تخصصی و اجمالی

نبشی پله ضد لغزش آلومینیومی ساخته شده از یک ردیف روکش لاستیکی شیاردار مقاوم می باشد ، همچنین نوار شبرنگ باریکی بر روی لبه کار تعبیه شده که علاوه بر افزایش جلوه و کارآیی دید در شب را در این محصول را چند برابر کر،ده است. نوار ضد لغزش آلومینیومی از هرگونه لغزندگی و احتمال سقوط و یا لیز خوردن به خوبی جلوگیری کرده و آسیب های احتمالی هم برای افراد و هم به زیرساخت ها را تا حد قابل ملاحضه ای کاهش می دهد ،به سبب این ویژگی ها مناسب برای انواع پله ها مخصوصاً پله های خارجی و محیط باز بوده که به راحتی با استفاده از پیچ جهت مقاوم سازی نصب و اجرا می گردند.

بدلیل استفاده از آلیاژ آلومینیوم در این محصول کیفیت آن بالا بوده و عمر و دوام خوبی دارد، از این رو هزینه های تعمیر و نگهداری پایینی داشته و بسیار مقرون به صرفه است. این نبشی پله با عرض 7 سانتیمتر و لبه 3 سانت با لاستیکی به عرض 5 سانتیمتر در رنگ بندی متنوع تولید و عرضه می گردد. شما می توانید انواع ترمز و نبشی پله با ابعاد و متریال متنوع را از ایمن ترافیک ایرانیان خریداری نمایید.

مزایا

مثبت ساخته شده از آلومینیوم مقاوم
مثبت وجود لاستیک های مقاوم در برابر لغزش
مثبت لبه منحنی بدون تیزی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس رویه :
نوار لاستیکی
جنس پایه :
آلومینیوم
ابعاد محصول :
عرض: 7cm لبه: 3cm طول: سفارشی / لاستیک با عرض 5cm و ضخامت 1cm
نحوه اتصال :
با استفاده از چسب

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()