0

نبشی پله آلومینیومی AD-104

10 / 10
از 3 کاربر

anti slip stair

تجهیزات ایمنی >> نبشی پله >>
کد کالا : AD-104
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

نبشی پله آلومینیومی از جمله صفحات ضد لغزنده قوی به شمار می آید که با رویه زبر خود گزینه مناسبی برای مکان های پرتردد و شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب محسوب می شود.

بررسی تخصصی و اجمالی

نبشی پله آلومینیومی قطعه ای کاربردی از گروه کفپوش های سایشی می باشد در جهت افزایش ایمنی که متشکل از یک صفحه شاسی آلومینیومی به عرض 5 سانت و لبه 2 سانت با محدوده شیادار به عرض 2 سانتیمتر است، از این رو بیشتر برای استفاده در مکان های خارجی که تردد بوسیله کفش انجام میگیرد، مناسب می باشد. به دلیل جنس آلومینیومی ، این نبشی پله محصولی مقرون به صرفه با طول عمر بالا بوده و هزینه های تعمیر و نگهداری آن بسیار پایین می باشد.

نبشی پله با شاسی آلومینیومی مدل AD-104 محصولی است پر کاربرد که از لغزش و سر خوردن ممانعت کرده و با قابلیت سایشی و نصب راحت و آسان گزینه مناسبی برای استفاده در راه پله و رمپ های ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری ، محیط های کارگاهی و صنعتی، مراکز نگهداری از سالمندان و کودکان، کلیه محیط های آموزشی ، استخرها و سالن های ورزشی ، بیمارستان ها، حمام، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و کلیه سطوحی که در اثر وجود آب لغزنده محسوب میشوند، محسوب می گردد.

شما می توانید انواع ترمز و نبشی پله با ابعاد و متریال متنوع را از ایمن ترافیک ایرانیان خریداری نمایید.

 

مزایا

مثبت نصب سریع و آسان
مثبت مقرون به صرفه و کاربردی
مثبت ارتفاع کم ، کارایی بسیار بالا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس پایه :
شاسی آلومینیومی
ابعاد محصول :
عرض 5 سانت با لبه 2 سانت
نحوه اتصال :
نصب با استفاده از چسب

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()