0

ضربه گیر ستون HG-300

10 / 10
از 3 کاربر

PVC Corner Guard

تجهیزات پارکینگی >> ضربه گیر >> ضربه گیر ستون >>
کد کالا : HG-300
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

ضربه گیر ستون PVC که ضربه گیر بیمارستانی نیز شناخته می شود مناسب برای محیط های داخلی علی الخصوص مکان هایی بهداشتی می باشد تا علاوه بر حفاظت از زیر ساخت ها ؛سلامت افراد نیز تامین گردد.

بررسی تخصصی و اجمالی

ضربه گیر PVC بال کوتاه که محصولی  است پر کاربرد برای حفاظت از گوشه ها و بیرون زدگی ها مورد استفاده قرار می گیرد. عرض هر بال حدوداً 6 سانتی متر می باشد و محصولی است کاملاً صاف و یکدست و عاری از هرگونه شیار.

ضربه گیر ستون بیمارستانی با جنس پی وی سی خود و ویژگی مقاومت در برابر باکتری و آلودگی ها، مناسب برای محیط های داخلی علی الخصوص مکان هایی بهداشتی می باشد تا علاوه بر حفاظت از زیر ساخت ها ؛سلامت افراد نیز تامین گردد. ویژگی اصلی ضربه گیر ارائه شده آنتی باکتریال بودن آن می باشد که باعث محبوبیت استفاده برای امکان بهداشتی نظیر بیمارستان ها، مدارس ، خانه ها و ... گردیده است. 

ایمن ترافیک ایرانیان تولید کننده و عرضه کننده انواع تجهیزات پارکینگی نوین و با کیفیت ، این ضربه گیر  مقرون به صرفه را عرضه می نماید زیرا علاوه بر ویژگی های کیفیتی و کمیتی ،نصب آن با استفاده از چسب به راحتی و بدون هرگونه سوراخ کاری و آسیب به دیوار انجام می پذیرد.

مزایا

مثبت نصب راحت
مثبت مقرون به صرفه
مثبت محصولی آنتی باکتریال

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
PVC
ابعاد محصول :
عرض : 6 سانتیمتر
مقاومت :
ضد خش، ضد حریق، آنتی باکتریال ، بادوام
خاصیت ارتجاعی :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()