0

ضربه گیر ستون مدل ST-B205

9 / 10
از 3 کاربر

Corner Guard

تجهیزات پارکینگی >> ضربه گیر >> ضربه گیر ستون >>
کد کالا : ST-B205
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

بررسی تخصصی و اجمالی

ضربه گیر ها بهترین محصول جهت حفاظت از ستون های خارجی در برابر ضربات و یا برخوردها بشمار می آیند. محافظ ستون ها علاوه بر حفاظت از ستون ها و زیر ساخت ها ، خسارات و آسیب های احتمالی وارده بر خودرو ها را نیز کاهش داده و با بالا بردن ایمنی در محیط ، امنیت افراد را نیز ارتقا می بخشند.

ضربه گیر ستون ST-B205 محصولی جدید و ایده آل برای استفاده در پارکینگ، ساختمان های صنعتی و تجاری جهت محافظت از گوشه ها و پوشاندن بیرون زدگی ها و لبه های ستون ها محسوب می شود، محدوده ای که توسط اتومبیل ها آسیب پذیر بوده و امکان شکستن بخشی از ستون و یا صدمه دیدن بدنه خودرو وجود دارد. از اینرو ، مهم ترین ویژگی ضربه گیر به حداقل رساندن این آسیب ها علی الخصوص در پارکینگ های با فضای محدود و تنگ؛ می باشد که کنج گیر عرضه شده بخوبی این انتظار را برآورده می کند.

گوشه گیر یا ضربه گیر فوق از گروه تجهیزات پارکینگی ، علاوه بر شبرنگ های بازتابنده با کیفیت، دارای نوار های زرد برای افزایش وسعت دید رانندگان در شب و یا محیط های کم نور می باشد. طول تقریبی هر بال آن 8 سانت و ضخامتی حدود 2 سانتی متر دارد و قابل ارائه در طول های 50-70-100 و یا سایز سفارشی می باشد.  این ضربه گیر ستون بدون شاسی گالوانیزه بوده و به راحتی و بدون سوراخ کاری ، تنها با استفاده از چسب مخصوص، بر روی ستون ها نصب می گردد.

مزایا

مثبت دارای جنس مرغوب و قدرتمند در ضربه پذیری
مثبت جلوگیری از آسیب دیدگی خودرو و ستون پارکینگ
مثبت دارای خاصیت ارتجاعی فوق العاده
مثبت ایمن سازی فضای پارکینگ
مثبت زیبایی بصری

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
لاستیک
ابعاد محصول :
طول هر بال: 8 cm / ضخامت: 2 cm / طول سفارشی
مقاومت :
در برابر ضربه و فشار

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()