0

استوانه ایمنی 120 سانتی

10 / 10
از 1 کاربر

delineator

تجهیزات ترافیکی >> استوانه ایمنی >>
کد کالا : TE-9811
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

از بولارد یا استوانه ترافیکی بصورت موقتی جهت محدود کردن عرض جاده و کنترل سرعت می توان استفاده کرد. همچنین با نصب دائمی این محول از تجهیزات ایمنی راه عموماً در اطراف جاده های با تراکم بالا ، اجازه عبور در محدوده معین جاده و یا پارک در حریم آن را از وسایل نقلیه سنگین سلب می کند و یا در فضای پارکینگ ها محدوده عبوری را هشدار می دهد.

بررسی تخصصی و اجمالی

 استوانه ایمنی 120 سانتیمدل TE-9811  از متریالی عالی در کشور ترکیه ساخته شده و با رفلکتی مناسب و کف شنی سنگین و قابلیت نصب تابلو و زنجیر در بالای آن محصولی جهت کنترل سرعت، مشخص کردن حریم راهها، جداسازی و اعمال محدودیت های جاده ای می باشد . علاوه براین به کنترل سرعت نیز کمک می کند. کیفیت ساخت بالای آن سبب گردیده فشارهای وارده بر اثر ضربه را به خوبی تحمل کرده و در برابر تغییرات و شرایط جوی بسیار مقاوم است.

استوانه ایمنی مدل TE-9811، محصولی جهت کنترل سرعت، مشخص کردن حریم راهها، جداسازی و اعمال محدودیت های جاده ای می باشد . علاوه براین به کنترل سرعت نیز کمک می کند. کیفیت ساخت بالای سبب گردیده فشارهای وارده بر اثر ضربه را به خوبی تحمل کرده و در برابر تغییرات و شرایط جوی بسیار مقاوم است. قرارگیری نوار های شب رنگ بر روی بدنه استوانه بازتاب نور بالایی را در شب برای رانندگان ایجاد می کند در نتیجه  از فواصل بسیار دور نیز براحتی قابل رویت می باشد.

از  استوانه ترافیکی بصورت موقتی جهت محدود کردن عرض جاده و کنترل سرعت می توان استفاده کرد. همچنین با نصب دائمی این محول از تجهیزات ایمنی راه عموماً در اطراف جاده های با تراکم بالا ، اجازه عبور در محدوده معین جاده و یا پارک در حریم آن را از وسایل نقلیه سنگین سلب می کند و یا در فضای پارکینگ ها محدوده عبوری را هشدار می دهد. استوانه ایمنی مدل TE9811 هشدار دهنده محدودیت های جاده و جداکننده مسیر و در صورت لزوم با اتصال زنجیر راهبند مناسب برای ایجاد محدوده دلخواه برای ترددمی باشد.

مزایا

مثبت کیفیت بالا
مثبت جابه جایی راحت
مثبت کفی سنگین
مثبت امکان نصب تابلو

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس :
ppc-pp
مقاومت در برابر شرایط جوی :
yes
قابلیت تثبیت در زمین :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()