0

آینه محدب مستطیل

10 / 10
از 1 کاربر

Convex Mirror

تجهیزات ترافیکی >> آینه محدب >>
کد کالا : L82
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

محصولی ایده آل برای استفاده در محیط داخلی و خارجی در مکان هایی مانند انبارها یا پارکینگ ها ، جاده های شهری و بین شهری

بررسی تخصصی و اجمالی

آینه محدب مستطیل  محصولی ایده آل برای استفاده در محیط داخلی در مکان هایی مانند انبار است که می تواند به کارکنان کمک کند تا مناطق خاصی که نقاط کور ممکن است وجود داشته باشد را مشاهده کنند و اطمینان می دهند که در هنگام کارکرد با ماشین آلات سنگینی چون لیفتراک یا ماشین آلات دیگر می توانند از نقاط سخت براحتی عبور کنند. این آینه محدب از جنس شیشه با میدان دید وسیع خود به طور خاصی طراحی شده اند که به عنوان یک وسیله ایمنی، امنیتی و نظارت جهت نصب در هر دو محیط داخلی و فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند، جایی که خطر بالقوه برخورد و تصادف، جابجایی و غیره وجود دارد.

همچنین وضوح بالا و سایزهای متفاوت آینه شیشه ای قابلیت استفاده در انواع جاده های شهری و بین شهری را بالا برده بطوری که دید مناسبی علی الخصوص در پیچ های تند به رانندگان نمایش می دهد تا زاویه گردش و حرکت عبور و مرور از دید افراد مخفی نماند.

آینه محدب جاده ای و پارکینگی تصویری با کیفیت و وضوح بالا را منعکس می کنند که می توانند نقاط کور در پارکینگ ها و جاده ها را از بین ببرند و یک میدان گسترده ای از بینایی ایجاد کنند. آینه های ایمنی را می توان به راحتی در جاده ها، تقاطع ها، ورودی ها و خروجی ها، گوشه ها، راه پله ها، کارخانه ها، فروشگاه ها و مغازه ها، مدرسه، بیمارستان ها و مکان های مختلف نصب کرد.

مزایا

مثبت وضوح بالا
مثبت خاصیت ضد بخار و ضد زنگ
مثبت سایزهای متفاوت

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
شیشه
قابلیت نصب :
به دو صورت دیواری و بر روی پایه
ابعاد محصول :
75*50 سانتیمتر
ضد بخار :
yes
ضد زنگ :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()