0

سرعتگیر پلاستیکی 50*60

10 / 10
از 1 کاربر

Road Speed Hump

تجهیزات ترافیکی >> سرعتگیر >> سرعت گیر پلاستیکی >>
کد کالا : 5060
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

سرعت گیر ها که آرام کننده ترافیک نیز معروف می باشند ، وجود موانع پیش رو را به رانندگان اخطار می دهند تا با کاهش سرعت از ایجاد برخوردهای احتمالی جلوگیر به عمل آورند

بررسی تخصصی و اجمالی

برای ایمن سازی و کنترل سرعت تردد در فضاهای شهری و یا در نزدیکی مراکز حساس استفاده از سرعتگیر پلاستیکی گزینه مناسب و اثرگذاری می باشد. سرعتگیر پلاستیکی 50*60 از جمله تجهیزات ترافیکی می باشند که با استفاده از قوس های به ارتفاع حدود 7 سانتیمتر کمک شایانی برای کم کردن سرعت وسایل نقلیه جهت ایمنی بیشتر می نمایند.

در ساخت سرعتگیر پلاستیکی 50*60 استفاده از مواد اولیه با کیفیت، مقاومت این سرعتگیر را در برابر شرایط جوی بسیار بالا برده است. این سرعت گیر در مسیرهای با حداکثر سرعت 80 کیلومتر مناسب بوده که در نتیجه استفاده قادر است سرعت تردد را به 40 کیلومتر کاهش می دهد.

سرعت گیر ها که آرام کننده ترافیک نیز معروف می باشند ، وجود موانع پیش رو را به رانندگان اخطار می دهند تا با کاهش سرعت از ایجاد برخوردهای احتمالی جلوگیر به عمل آورند. این قطعات پلاستیکی گروه تجهیزات ترافیکی تولید شرکت ایمن ترافیک ایرانیان، کیفیت و دوام بالایی داشته و نصب و راه اندازی آنها به راحتی انجام می شوند که طول این محصولات قابل افزایش مطابق با کاربرد و نیاز محدوده می باشد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
پلاستیک
ابعاد محصول :
50*60*6.5 سانتیمتر
ترکیبات بکار رفته شده :
پلاستیک درجه یک با کیفیت
اقلام همراه :
پیج، رول پلاک و واشر
مقاومت در برابر شرایط جوی :
yes
مقاومت در برابر ضربه و فشار :
yes

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()