0

سرعت گیر لاستیکی 90*33

10 / 10
از 1 کاربر

Speed humb

تجهیزات پارکینگی >> سرعت گیر لاستیکی >>
کد کالا : ST-N90
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

امروزه برای داشتن پارکینگ هایی ایمن و بی خطر استفاده از تجهیزات پارکینگی استاندار و بروز یکی از ملزومات میباشد. سرعت گیر لاستیکی   باعث تقلیل سرعت اتومبیل میشود و از احتمال تصادف با سرعت های بالا جلوگیری میکند.

بررسی تخصصی و اجمالی

سرعت گیر لاستیکی  محصولی جهت کاهش سرعت بوده که علاوه بر بالا بردن حفظ امنیت عابران باید مناسب تردد انواع خودرو نیز باشد. سرعت گیر لاستیکی 33*90 مدل ST-N90 برای پارکینگ های سربسته و سرباز بوده و گزینه مناسبی برای پارکینگهای عمومی، پاساژها و ساختمانها می باشد . از این سرعت گیر  در معابر دارای شیب زیاد، مسیر هایی که حداکثر سرعت مجاز در آن 50 کیلومتر در ساعت می باشد، دو طرف گذرگاه مراکز پزشکی، چهار راه ها و غیره نصب می گردد. سرعت گیر لاستیکی به منظور ایمنی و زیباسازی در محدوده پارکینگ های عمومی و خصوصی به عنوان تجهیزات پارکینگی مورد استفاده قرار می گیرد.

سرعت گیر لاستیکی مدل ST-N90 با ساختار مستحکم خود و به دلیل جنس لاستیکی آن میتواند فشارهای حاصله از تردد خودروها را به خوبی تحمل کرده و آن را کنترل کند. ا توجه به جنس چرخ های وسایل نقلیه اگر در مواد تشکیل دهنده ی آسفالت از مواد لاستیکی استفاده شود حرکت وسایل نقلیه روی سطح جاده آسان ترخواهد شد و از طرفی هنگام ترمز کردن به همان نسبت وسیله ی نقلیه سریعتر متوقف خواهد شد.سرعت گیر های لاستیکی قابل ارتجاع بوده و به هیج عنوان نمی شکنند. این سرعت گیر با عرض 33 و طول 90 سانتیمتر قابل استفاده در تمام مسیرهای شهری و حتی بین شهری می باشد. بر روی هر قطعه سرعتگیر لاستیک 33*90 مدل ST-N90  مثلثی زرد رنگ تعبیه گردید تا هشدار دهنده ای برای رانندگان در شب و معابر بدون نور باشد. درضمن طول عمر سرعتگیر های لاستیکی به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد زیرا با ارتجاع بالا از فرسایش آنها جلوگیری می کند.

مزایا

مثبت ساخته شده از ترکیبات پلیمری جهت عمر طولانی
مثبت مقاوم در برابر شرایط جوی
مثبت عدم تغییر شکل و حالت ناشی از تابش نور خورشید
مثبت ضد ضربه
مثبت قابلیت دید بالا در شب به دلیل وجود شبرنگ
مثبت اتصال، جداسازی و تعمیر و نگه داری آسان
مثبت بسیار مقرون به صرفه
مثبت دارای رنگ ثابت

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
لاستیک با کیفیت و درجه1
ابعاد محصول :
33*90
دید در شب :
yes
مقاومت در برابر فشار و ضربه :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()