0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کفپوش پارکینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یک پارکینگ اغلب بخش اول ساختمان است که افراد آن را می بیند، بدین معنا که آنها حتی قبل از اینکه در داخل ساختمان قدم بردارند، تصوراتی را از مکان در ذهن خود ایجاد می کنند. ایجاد یک طبقه پارکینگ که به طور مداوم سطحی تمیز، کارکردی و جذاب را نشان دهد می تواند یک کار پیچیده باشد. از جمله چالش های دیگر که باید در نظر گرفته شود می توان به ، پایان دادن به اثرات روغن های خودرو، سایش و فشار وارده از حرکت وسایل سنگین ، ورود آب و قرار گرفتن در معرض UV در فضاهای روباز در معرض قرار می گیرد، اشاره کرد.

کفپوش ها باید دارای پوششی سخت و مقاومت در برابر ترک خوردگی داشته باشند، باید درزها و ترک ها را کاهش دهند و مهمتر از همه، ضد لغزش باشند. بسیاری از پلیمرهای پر کاربردی که برای پوشش پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند شامل اپوکسی ، پلی اورتان و رنگ های ترافیکی (تک جزئی و دو جزئی) می باشند. مقاومت در برابر سایش ، فشار ، تابش نور خورشید، قابلیت اجرا بر روی سطوح مختلف ، مدت زمان لازم برای اجرا ، طول عمر  و موارد کاربرد برای فضاهای متنوع از جمله ویژگی های بارز هر نوع پوششی به شمار می آید که باید به دقت و متناسب با نیاز و پتانسیل فضاها مد نظر قرار بگیرند.

شرکت ایمن ترافیک ایرانیان به عنوان مجری پوشش های کف برای انواع پارکینگ های مسقف و روباز ، اماکن ورزشی ، فضاهای آموزشی ، مراکز بهداشتی-درمانی و دیگر فضاها و همچنین جهت خط کشی ها و الگوهای خیابانی با استفاده از محبوب ترین پوشش دهنده ها نظیر کفپوش اپوکسی ، پلی اورتان و رنگ های ترافیکی ، بالاترین کیفیت را با هدف رضایت مشتریان گرامی ارائه می دهد.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()