0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تجهیزات پارکینگی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پارکینگ ها برای وسایل نقلیه و نه عابران پیاده طراحی شده اند. پارکینگ ها را باید طوری دید که انگار خیابان ها و تقاطع هایی با محدودیت سرعت، خط کشی های ترافیکی و الگوهای ترافیکی هستند.

 

به همین دلیل استفاده از تجهیزات پارکینگی راه حلی سریع، آسان و مقرون به صرفه در جهت کاهش تصادفات و خطرات پارکنیگی می باشد. همچنین میزان آسیب ها و خسارات در موارد احتمالی برخورد وسایل نقلیه با دیگر اشیاء را به حداقل رسانده، بهره وری و کارآرایی محیط های پارکینگی را به حداکثر می رساند.

تجهیزات پارکینگی امروزه علاوه بر افزایش ایمنی، تاثیرات سودمندی درایجاد آراستگی و زیبایی های بصری و همچنین اقدامات جهت مدرن سازی محیط های پارکینگی ؛ مطابق با استاندارهای جهانی داشته است. گستردگی و تنوع تجهیزات پارکینگی این امکان را به مشتریان می دهد تا در میان کالاهای عرضه شده بهترین را بنا بر پتانسیل فضای پارکینگ و نیازهای مد نظر کارفرمایان ،انتخاب نمایند. 

در این راستا،  شرکت ایمن ترافیک ایرانیان  اقدام به تولید و عرضه تجهیزات پارکینگ متنوع و با کیفیت کرده که علاوه بر مقاومت بالا بسیار مقرون به صرفه و کاربردی می باشند. از جمله محصولات پر طرفدار تجهیزات پارکینگی این شرکت ضربه گیر ستون و ضربه گیر دیوار ، متوقف کننده خودرو یا کار استوپر ، تقسیم کننده پارکینگ ، انواع راهبند ها و هوشمند سازی پارکینگ می باشند.

کالاهای نام برده شده تنها بخشی از صدها محصول ایمنی پارکینگ می باشند که با بهترین کیفیت تولید گردیده تا متناسب با محصول و کارکرد آن فاکتورهای مقاومت در برابر ضربه، فشار و شرایط جوی را دارا بوده و محیط و وسایل نقلیه را در برابر خطرات و آسیب ها محافظت می نمایند.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
8 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()