0

کفپوش اپوکسی یکنواخت شده

10 / 10
از 3 کاربر

epoxy floor coating

تجهیزات پارکینگی >> رنگ و کفپوش >> رنگ کفپوش اپوکسی >>
کد کالا : ESL-70
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

محصول  اپوکسی راه حل های سازگار با محیط زیست در نظر گرفته شده است. کفپوش اپوکسی با ایجاد یک سطح مقاوم در برابر لغزش، گرما و مقاوم در برابر ، ایمنی را افزایش می دهد. 

بررسی تخصصی و اجمالی

کفپوش اپوکسی  Self-leveling  یا یکنواخت شده روی سطوح بتنی جدید، قدیمی، ترک خورده یا آسیب دیده اعمال می شود تا سطحی یکنواخت و صاف، بدون درز، با دوام و کمترین هزینه های تعمیر و نگهداری را ایجاد کند.  سیستم Self-leveling نیز در رنگ های مختلف موجود است.  رنگ های اپوکسی برای ساخت طرح های تزئینی استفاده می شود، همچنین برای مشخص نمودن الگو های ترافیکی و خط کشی های خیابانی مورد استفاده قرار می گیرد  و یا مناطق مجاز کار را در محیط های صنعتی برجسته می کنند.

این پوشش کف هنگامی که شما نیاز به ایجاد زیبایی در فضا ؛ و یا اینکه مقاومت سایشی، شیمیایی، گرمایی و یا لغزشی مد نظر باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. کفپوش های اپوکسی کاربرد فراوانی دراماکن تولیدی، انبارها، نمایشگاه ها، گاراژهای تجاری، آشپزخانه ها، انبارهای هواپیما، اماکن ورزشی و غیره دارند.

اپوکسی ، زمانی که به طور مناسب اعمال می شود، می تواند برای چندین سال عمر کنند. محصول اپوکسی راه حل های سازگار با محیط زیست در نظر گرفته شده است. کفپوش اپوکسی با ایجاد یک سطح مقاوم در برابر لغزش، گرما و مقاوم در برابر ، ایمنی را افزایش می دهد. مدت زمان برای اجرا این کفپوش به ازای هر 1000 متر مربع فضا، حداقل 5-7 روز می باشد.

مزایا

مثبت مقاومت در برابر سایش و فشار
مثبت ایجا پوششی یکدست و صاف
مثبت امکان ایجاد طرح ها و رنگ های متنوع
مثبت طول عمر بالا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
رزین به همراه سخت کننده ها
مقاومت :
در برابر سایش و فرسایش
سایر ویژگی ها :
بدون نیاز به تعمیر و نگهداری
موارد استفاده :
پارکینگ ها ، انبارها، نمایشگاه ها، گاراژهای تجاری، انبارهای هواپیما، اماکن ورزشی و غیره
آنتی باکتریال :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()