0

هندریل کامپوزیتی بیمارستانی

10 / 10
از 3 کاربر

Handrail Wall Guard

تجهیزات ایمنی >> تجهیزات بیمارستانی >>
کد کالا : OH-35
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

هندریل کامپوزیتی بیمارستانی مدل OH-35 می تواند با قابلیت حفاظتی خود علاوه بر حفاظت دیوار ها در برابر ضربات و برخوردها به جریان رفت و آمد مراجعان نیز کمک شایانی می نماید.

بررسی تخصصی و اجمالی

هندریل کامپوزیتی بیمارستانی مدل OH-35  محصولی پر کاربرد از گروه تجهیزات ایمنی می باشد که علاوه بر قابلیت دستگیره دیواری به عنوان محافظ دیوار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. عمده کاربرد این هندریل در بیمارستان ها در جهت کمک به حرکت بیماران و محافظت از دیوارها در برابر ضربات و برخوردها در مواقع تردد برانکارد و لوازم بیمارستانی می باشد. کریدورهای بیمارستان مانند شریانهای اصلی بیمارستان هستند و هر ساعتی از هر روز در طول سال مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین همیشه باید ایمن و استاندارد نگهداری شوند. 

هندریل کامپوزیتی مدل OH-35 محصولی ساخته شده از  روکش PA همراه با شاسی آلومینیوم بوده که بدلیل مقاومت بالا جنس ، ضربات وارد شده بر این محصول را به خوبی در خود ذخیره می نماید. همچنین با رعایت قوانین سختگیرانه، محصولی یکنواخت و بدون هرگونه منفذ و برجستگی تولید گردیده تا ویژگی آنتی باکتریال بودن ،؛ که خصیصه ای منحصر به فرد و با اهمیت خصوصاً در اماکن بهداشتی محسوب می گردد  در اولویت قرار گیرد. این هندریل بیمارستانی همراه با قطعات جانبی دیگری نظیر  زانویی یکطرفه  ، زانویی دوطرفه و  درپوش  قابل فروش می باشد.

 


مزایا

مثبت کیفیتی مرغوب
مثبت آنتی باکتریال
مثبت مقاومت بالا در برابر ضربه و برخورد

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
PA
ابعاد محصول :
عرض: 4cm / ارتفاع: 14.5cm / طول سفارشی
طول :
سفارشی
اقلام همراه :
زانویی یکطرفه، زانویی دوطرفه و درپوش
آنی باکتریال :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()