0

مخروط ترافیکی 75 سانتی همراه با تابلو

9 / 10
از 3 کاربر

Safety Cylinder

تجهیزات ترافیکی >> مخروط ایمنی >>
کد کالا : PE-107
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

مخروط ایمنی 75 سانتی همراه با تابلو به همراه یک عدد تابلو سر مخروط می باشد و برای نشان دادن محدوده ممنوع کوتاه مدت تردد در خیابان ها و یا بعنوان تابلو اطلاعاتی به کار می رود و برچسب نصب شده بر روی تابلو متناسب با در خواست مشتری بصورت سفارشی چاپ می گردد.

بررسی تخصصی و اجمالی

مخروط ایمنی 75 سانتی همراه با تابلو  متشکل از مخروط ترافیکی 75 سانتیمتری نیمه سنگین به همراه یک عدد تابلو سر مخروطی می باشد که براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در خیابان ها و یا به عنوان تابلو اطلاعاتی به كار مي رود که علاوه بر حفظ ايمني منطقه، ، نقش تابلو اعلانات را نیز بخوبی ایفا می کند، از همین رو، برچسب نصب شده بر روی تابلو متناسب با درخواست مشتری بصورت سفارشی چاپ می گردد. همچنین بازتاب بالای شبرنگ های موجود بر روی مخروط ایمنی 75 سانتی PE موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند. وسیله ای است با وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌سازی رانندگان از محدودیت های جاده ای که تردد را در مسیرهای ایمن راهنمایی و جهت دهی می نماید. 

این دسته از تجهیزات ایمنی راه که محصولی تولید شده توسط شرکت ایمن ترافیک ایرانیان می باشد از مرغوبترین مواد و دارای آنتی یووی تهیه گردیده است.

مزایا

مثبت کیفیت مرغوب
مثبت بازتاب نور بالا
مثبت قیمت مناسب
مثبت مقاومت بالا در برابر ضربه، آب و تابش نور خورشید

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
ابعاد :
مخروط 75 cm / تابلو 65*35
جنس محصول :
پلاستیک مقاوم
اقلام همراه :
تابلو / شبرنگ
مقاومت در برابر شرایط جوی :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()