0

مخروط ایمنی 75 سانتی

9 / 10
از 3 کاربر

Traffic Cone

تجهیزات ترافیکی >> مخروط ایمنی >>
کد کالا : TR-75
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

محصولی است با وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌سازی رانندگان از محدودیت های جاده ای که تردد را در مسیرهای ایمن راهنمایی و جهت دهی می نماید.

بررسی تخصصی و اجمالی

مخروط ایمنی ( مخروط ترافیکی ) جهت اعمال محدودیت های تردد و هدایت ترافیک با در نظر گرفتن حداکثر ایمنی در جاده ها و خیابان های شهری و بین شهری مورد استفاده قرار می گیرد. مخروط 75 سانتی جدیدترین مدل مخروط ترافیکی تولید شده توسط شرکت ایمن ترافیک ایرانیان ، مخروط ایمنی 75 سانتی می باشد که از جنس پلاستیک با کیفیت ساخته شده ، به همین دلیل دارای سطحی صاف بوده که نوار شبرنگ براحتی بر روی آن چسبانده می شود. پایه این مخروط نیز از جنس پلاستیک درجه یک است که قابلیت جدا شدن از بدنه می باشد.

مخروط ترافیکی تولید شده توسط شرکت ایمن ترافیک بدلیل کیفیت مواد اولیه در ساخت، مقاومت خوبی در برابر ضربه ، شرایط جوی و تابش آفتاب از خود نشان می دهد. همچنین وزن نسبتاً سبکی داشته از اینرو براحتی قابل جابجایی بوده و سرعت اجرا و جمع آوری را بسیار بالا می برد.

مخروط ایمنی محصولی پر کاربرد براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها محسوب می گردد و ايمني منطقه را حفظ مي نمايد. همچنین بازتاب بالای شبرنگ های موجود بر روی مخروط  75 سانتی  موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند. این دسته از تجهیزات ایمنی راه که محصولی تولید شده توسط شرکت ایمن ترافیک ایرانیان می باشد از مرغوبترین مواد و دارای آنتی یووی تهیه گردیده است.

 

مزایا

مثبت کیفیت مرغوب
مثبت بازتاب نور بالا
مثبت قیمت مناسب
مثبت مقاومت بالا در برابر ضربه، آب و تابش نور خورشید

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
ابعاد :
75 cm
جنس محصول :
پلاستیک مرغوب

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()