0

متوقف کننده خودرو 60 سانتیمتری

10 / 10
از 3 کاربر

car stopper

تجهیزات پارکینگی >> متوقف کننده خودرو >>
کد کالا : CR-60
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

با نصب این قطعه در هر واحد پارکینگ محدودیت خودرو برای حرکت تعیین می شود و از برخورد خودرو با دیوار و یا موانع دیگر جلوگیری می کند.

بررسی تخصصی و اجمالی

کار استاپر 60 سانتیمتری محصولی جدید از شرکت تولیدی ایمن ترافیک ایرانیان متوقف کننده ای بی نظیر جهت جلوگیری از برخورد خودرو با دیوار و یا موانع دیگر به شمار می آید.

متوقف کننده خودرو 60 سانتیمتری محصولی است از گروه تجهیزات پارکینگی  محصولی 100% ایرانی که قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد ساخته شده  از لاستیک با کیفیت و مقاوم که جهت نصب در محیط های پارکینگ تولید و عرضه می گردد. از ویژگی های این محصول می توان به استحکام بسیار بالا و نصب ساده آن اشاره داشت. همچنین ،بر روی  متوقف کننده خودرو  شبرنگ های با کیفیتی تعبیه شده است که دید در شب و مناطق کور را برای رانندگان آسان می نماید.

متوقف کننده  که با نام Car Stopper نیز شناخته شده می باشد، محصولی اساسی در جهت تجهیز ایمنی پارکینگ محسوب میگردد که استفاده از آن علاوه بر برقراری نظم و ایجاد آراستگی در پارکینگ قابلیت کنترل پارکینگ ها و حفظ ایمنی را همزمان و به راحتی ممکن می سازد. با نصب کار استاپر معضلات و مشکلاتی نظیر درست پارک نکردن خودرو توسط راننده و ایجاد مزاحمت برای پارکینگ های جلویی و همچنین برخورد ماشین با دیوار روبرویی در هنگام پارک و یا درست پارک نکردن برطرف می گردد.

 


مزایا

مثبت جنس لاستیک با کیفیت بالا
مثبت قابل نصب در پارکینگ
مثبت تفیکی آسان محدوده پارک

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
لاستیک مقاوم
ابعاد محصول :
L:60 W:15 H:11 cm
وزن :
5.200 kg
مقاومت در برابر فشار و ضربه :
yes
مقاومت در برابر شرایط جوی :
yes
قابل حمل :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()