0

رنگ پلی اورتان دو جزئی

10 / 10
از 3 کاربر

two Component Polyurethane Floor Paint

تجهیزات پارکینگی >> کفپوش پارکینگ >> رنگ پلی اورتان >>
کد کالا : 002
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

پلی اورتان مانند اپوکسی، یک پلیمر گرمازا است و رنگ پلی اورتان دو جزئی که با آن رنگ گرم نیز گفته می شود عملکرد و پوشش دهی بالایی دارد.

بررسی تخصصی و اجمالی

رنگ پلی اورتان دو جزئی که با آن رنگ گرم نیز گفته می شود بر پایه رزین تهیه می شود . این پوشش کف لایه ای براق و صیقلی را بر روی کف ایجاد می نماید که نسبت به رنگ های تک جزئی ضخامت پذیر تر هستند و مقاومت خوبی در برابر سایش ، فرسایش ، اشعه آفتاب (UV) و باران های اسیدی داشته از این رو مناسب برای استفاده در فضاهای باز نظیر پارکینگ های روباز ، خط کشی های خیابانی و پیاده راه ها یا اجرای هشدارهای ایمنی ترسیم شده بر روی زمین مناسب می باشند ، فضاهایی که مقاومت در برابر اصطکاک و سایش دارای اهمیت باشد.

برای استفاده از رنگ های پلی اورتان ، سطح مورد نظر بایستی عاری از هرگونه آلودگی نظیر گرد و غبار و روغن باشد بنابر این قبل از استفاده از رنگ پلی اورتان باید سطح مورد نظر از هرگونه آلودگی پاک گردد. همچنین باید تمامی ترک ها ، درزها و خوردگی را با آستری مناسب بر طرف نمود تا سطحی یکدست جهت شروع کار ایجاد شود.

رنگ پلی اورتان دو جزئی مانند اپوکسی ضخامتی بیشتری نسبت به رنگ تک جزئی دارد به همین سبب زمان خشک شدن آنها کی طولانی تر است . این کفپوش چسبندگی بسیار عالی داشته و به راحتی بر روی سطوحی نظیر فلزی و بتنی پوشش مناسبی را ایجاد می نماید.

مزایا

مثبت زمان خشک شدن کوتاه
مثبت مقاومت سایشی و اصطحکاکی و ضربه پذیری بالا
مثبت مقاومت بالا در برابر نور خورشید، آب و مواد شیمیایی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
رزین پلی اورتان
مقاومت :
سایش ، فرسایش و ضربه
موارد استفاده :
فضاهای روباز ، خط کشی جاده ها ، خطوط عابر پیاده
توضیحات :
ظروف رنگ های پلی اورتان همیشه باید دور از آب و رطوبت نگهداری شوند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()