0

رنگ اپوکسی

10 / 10
از 3 کاربر

Epoxy Paint Colors

تجهیزات پارکینگی >> رنگ و کفپوش >> رنگ کفپوش اپوکسی >>
کد کالا : PC-1
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

 از رنگ اپوکسی  می توان بر روی سطح های فلزی، چوبی و سیمانی استفاده کرد،یعنی درموتورخانه ها، سطوح مجاور مواد شیمیایی متوسط، زیرزمین های مرطوب، کف پارکینگ ها و کارخانه ها و در کل هر جایی که نیاز به یک پوشش مقاوم در طولانی مدت هست می توان از رنگ اپوکسی استفاده نمود.

بررسی تخصصی و اجمالی

پوشش های اپوکسی دارای چسبندگی خوبی روی طیف وسیعی از سطوح بوده , رنگ اپوکسی از دو عنصر رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمید تشکیل شده است. رنگ اپوکسی مخصوص کف، پس از انجام زیر سازی مناسب در ضخامت های متفاوت با توجه به میزان تردد و موقعیت کاربری آن فضا قابل اجرا بر روی سطوح می باشد. این نوع رنگ اپوکسی بدون حلال و بی بو میباشد که در تنوع رنگی مختلف ساخته می شود.

از مشخصات این رنگ سهولت اجرا ومقاومت در برابر مواد شیمیایی و مخرب و مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی و چسبندگی فوق العاده به سطوح بتنی و اجرای یکنواخت و بدون درز می باشد. رنگ اپوکسی پس از خشک شدن کامل، قابل شستشو بوده و به علت داشتن خاصیت انعطاف پذیری در مقابل تغییر شکل های سطحی سازه، مقاومت می کند و همین طور بسیار ضربه پذیر است.

رنگ اپوکسی کف مقاومت بالایی در برابر عوامل سایشی داشته که ضد اب و ضد اسید بوده و مناسب سطوح سیمانی و فلزی میباشد این رنگ را میتوان در ضخامت های مختلف از 700-3500 میکرون اجرا کرد و در برخی مواقع در ضخامت های تعریف شده بعنوان عایق الکتریکی کاربرد دارد.

از این رنگ به عنوان رنگ میانی جهت پوشش کف بتنی و یا سطوح سیمانی کارخانجات و ادارات، سالن تولید، آزمایشگاه ها بیمارستان ها ، سالن تولید مواد غذایی و همچنین مواقعی که مقاومت به حلال ها و مواد شیمیایی و مکانیکی نیاز است، استفاده می گردد. از اپوکسی رزین می توان بر روی سطح های فلزی، چوبی نیز استفاده کرد،یعنی درموتورخانه ها، سطوح مجاور مواد شیمیایی متوسط، زیرزمین های مرطوب، کف پارکینگ ها و کارخانه ها و در کل هر جایی که نیاز به یک پوشش مقاوم در طولانی مدت هست.

 


مزایا

مثبت مقاومت در برابر سایش و فشار
مثبت ایجا پوششی یکدست و صاف
مثبت امکان ایجاد طرح ها و رنگ های متنوع
مثبت طول عمر بالا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
رزین به همراه سخت کننده ها
مقاومت :
در برابر سایش و فرسایش
سایر ویژگی ها :
دوام و ماندگاری بالا
موارد استفاده :
پارکینگ ها ، انبارها، نمایشگاه ها، گاراژهای تجاری، انبارهای هواپیما، اماکن ورزشی و غیره
آنتی باکتریال :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()