0

اپوکسی پارکینگ

10 / 10
از 3 کاربر

Parking Garage Floor Coating

تجهیزات پارکینگی >> رنگ و کفپوش >> رنگ کفپوش اپوکسی >>
کد کالا : 01
معرفی به دوستان :

ایمن ترافیک ایرانیان

اپوکسی پارکینگ با مقاومت بالا در برابر فرسایش و عوامل شیمیایی جایگزین بسیار مناسبی برای مصالحی نظیر سنگ ، موزاییک و بتن و .. می باشد که با تنوع رنگی گسترده خود پاسخگوی تمامی سلایق بوده و زیبایی ویژه ای برای محیط پارکینگ ها فراهم می آورد.

بررسی تخصصی و اجمالی

کفپوش اپوکسی با ایجاد سطحی یکنواخت و عاری از هرگونه درز و ناهمواری گزینه بسیار مناسبی برای اجرا بر روی کف پارکینگ ها  و گاراژ ها می باشد. کیفیت بالای آن کارآیی و طول عمر این کفپوش را افزایش داده که این ویژگی علاوه بر سازگاری با محیط زیست ، هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

اپوکسی پارکینگ مقاوم در برابر اسیدها ، عوامل گرمایش ، سایش و فرسایش بوده که با توجه به نیاز جهت ایمن سازی و مقاوم سازی کف پارکینگ ها در برابر عوامل خارجی مخرب گرایش به استفاده از اپوکسی در پارکینگ ها را افزایش می دهد. پوشش اپوکسی در پارکینگ دارای 400 طیف رنگی موجود بوده و بصورت مات ، پوست پرتقالی ، شیشه ای و  ... بر روی سطوح صاف و یکدست شده یا بتن ماله ای قابل اجرا می باشد. همچنین مدت زمان کوتاه برای اجرا و قابلیت طراحی علائم و الگوهای ترافیکی و یا شماره گذاری کف در رنگ های متنوع وجه تمایز اپوکسی با سایر کف پوش ها محسوب می گردد.

پروژه جم سنتر واقع در محدوده جماران با استفاده از تکنولوژی اپوکسی توسط شرکت ایمن ترافیک ایرانیان اجرا گردیده که علاوه بر دارا بودن ویژگی های زیبایی ظاهری از کیفیت و کارآیی بالایی نیز برخوردار می باشد.

مزایا

مثبت رنگ بندی متنوع
مثبت ایجاد سطحی صاف و بدون درز
مثبت مقاومت سایشی و فرسایشی بالا
مثبت طول عمر بالا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
جنس محصول :
رزین به همراه سخت کننده ها
مقاومت :
در برابر سایش و فرسایش
سایر ویژگی ها :
ترمیم آسان نسبت به سنگ، موزاییک یا سایر مصالح
موارد استفاده :
پارکینگ ها ، انبارها، نمایشگاه ها، گاراژهای تجاری، انبارهای هواپیما، اماکن ورزشی و غیره
آنتی باکتریال :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()